Wazamba

Wazamba_logo
Bonus

100€

Bookmaker Wazamba je dlouho očekávaným produktem roku 2019. Již na samém počátku své činnosti si tato stránka získala mnoho příznivců. Tato sázková kancelář má několik různých výhod, které jí mohou umožnit rozhodující průlom na současném trhu, a dokonce se stát jedničkou mezi konkurencí. Velmi atraktivní uvítací bonus, moderní webové stránky s poutavými obrázky, možnost vytvořit si vlastní avatar a mnoho dalšího. Stojí za to zjistit si o této sázkové kanceláři více informací.

➕ Nevýhody a výhody sázkové kanceláře Wazamba

Z výhod, které sázková kancelář Wazamba má, stojí za zmínku:

 • k dispozici je mnoho platebních metod,
 • velkorysý cashback ve výši 15 %,
 • snadný startovní bonus až do výše 100 €,
 • velmi atraktivní a barevná grafika.

Sázková kancelář Wazamba má nepochybně i některé nevýhody, mezi nimiž jsou:

 • požadavky věrnostního programu jsou poměrně vysoké,
 • styl a design může někomu připadat příliš infantilní.

💰 Wazamba Bookmaker – uvítací bonus

Wazamba-1 Bonus, který čeká na zcela nové uživatele u sázkové kanceláře Wazamba, je 100 procentní bonus až do výše 100 € při prvním z vkladů provedených uvedenými způsoby. Jako by to nestačilo, můžete získat 200 bezplatných roztočení, která můžete využít na nejlepších online slotech. Abyste se mohli této akce zúčastnit, musíte provést minimální vklad ve výši 45 liber. Požadavky na sázení bonusu jsou obvykle 30krát na online slotech.

Roztočení zdarma jsou na hráčský účet přidělena v počtu 200, 20 roztočení každý den po dobu deseti dnů. První z dávek roztočení se objeví na našem uživatelském účtu již po zaúčtování vkladu. Zbytek se přidá automaticky po 24 hodinách. Pokud se bezplatná otočení nepřipíší na váš profil automaticky, musíte se obrátit na zákaznický servis a požádat ho o ruční připsání.

Zde popsaný bonus lze aktivovat velmi rychle podle níže uvedených pokynů:

 • chcete-li si vytvořit hráčský účet u sázkové kanceláře Wazamba, musíte stisknout možnost Chci hrát, po které budete velmi rychle přesměrováni na správnou adresu. Nezapomeňme potvrdit vlastní e-mailovou adresu,
 • dobijte si účet minimálně 45 PLN a zvolte si libovolný způsob platby,
 • náš bonus bude udělen automaticky: náš účet zdvojnásobí první vklad a budou k dispozici otočení zdarma.

Bonus 100 € – registraceBonus 100 € – registrace

🎲 Sázková kancelář Wazamba – hry

naWazamba-2Wazamba Bookmaker si můžete zahrát téměř jakoukoli hru od uznávaného vývojáře na trhu. Na hráče čeká mnoho výherních automatů, a to nejen těch klasických, které každý zná, ale i těch méně populárních, ale neméně zajímavých. Najdete zde i hry na televizní a filmové licence, takže máme možnost hrát o skutečné peníze. K dispozici jsou také živé hry. Pokud si troufneme hrát s živým krupiérem, můžeme si vybrat z nejlepších her, jako je Lighting Roulette nebo Live Baccarat. Stojí však za to hrát nejen známé a klasické karetní hry a ruletu, ale také některé originálnější hry s živým krupiérem. S krupiérem si můžete zahrát také hru Monopoly, která je inspirována velmi populární stolní hrou.

✔️ Wazamba – registrace

Registrace hráče u sázkové kanceláře Wazamba je velmi příjemná a snadná. Tento operátor k nám přichází s iniciativou a již při vytváření účtu máme možnost vybrat si hrdinu, který se stane naším avatarem ve hrách.

Zde jsou uvedeny kroky registrace krok za krokem:

 • vyberte si ze tří, svého vlastního hrdinu. Poté budete muset zadat vlastní e-mailovou adresu, uživatelské jméno, přihlašovací jméno, telefonní číslo a heslo. Nezapomeňte zaškrtnout svůj souhlas se zpracováním osobních údajů a seznamte se s podmínkami. Máme také možnost získat informace o propagačních akcích a bonusech, nicméně toto pole není povinné. Pak už jen stačí přejít k dalšímu kroku kliknutím na odkaz „další krok“,
 • zadání jména, adresy, data narození, preferované měny a země,
 • potvrzení tlačítkem registrace. Poté byste měli zkontrolovat svou e-mailovou schránku a kliknout na aktivační odkaz, který vám bude zaslán.

💵 Wazamba – bonusy pro stálé zákazníky

Wazamba-3 Kromě startovního bonusu má Wazamba pro uživatele i několik dalších příležitostí. Jednou týdně můžeme získat bonus za dobití, který nám přidá 50 roztočení zdarma jen za vklad 20 €. Ještě lepší je víkendový bonus za dobití, který nám poskytuje 50 procentní bonus za vklad až do výše 2 500 € a 50 roztočení zcela zdarma, a to pouze za minimální vklad 50 €. Abyste získali bonus, musíte provést vklad v pátek, sobotu a neděli. Další z propagačních nabídek je poměrně vysoký cashback, který vám vrátí 5-15 % vašich prostředků. Přesná výše cashbacku závisí na stavu hráče a maximální sázka pro hraní s bonusovými prostředky získanými z bonusu je 20 €.


wazamba преглед wazamba 审查 wazamba recenze wazamba gennemgå wazamba recensie wazamba review wazamba ülevaade wazamba arvostelu wazamba revue wazamba übersicht wazamba αναθεώρηση wazamba felülvizsgálja wazamba recensione wazamba 見直し wazamba pārskats wazamba peržiūrėti wazamba recenzja wazamba revisão wazamba recenzie wazamba recenzia wazamba pregled wazamba revisar wazamba recension wazamba обзор