Intro

22bet mobilní verze

22bet_mobile

Po více než deseti letech na trhu se provozovatel kasina 22bet konečně rozhodl vyvinout mobilní aplikaci. V dnešní době stále více zákazníků přistupuje k online službám prostřednictvím svých telefonů. Pokud poskytovatelé služeb nepřizpůsobí své požadavky, ztratí určitou část klientely. Společnost 22bet vyzývá hráče, aby hráli pomocí pohodlné aplikace určené k tomuto účelu. Mobilní verze kasina umožňuje využívat téměř všechny funkce, které jsou k dispozici na webu pro stolní počítače. Snad tato situace zvedne náladu mnoha hráčům, kteří se raději zabaví, když jsou mimo domov. V aplikaci pro Android nebo iOS můžete sázet nebo hrát výherní automaty, ať jste kdekoli. Pro stažení aplikace stačí navštívit domovskou stránku provozovatele 22bet. Poté klikněte na zelenou ikonu s nápisem instalace, která se nachází v horní části stránky. Musíme smartphonu povolit stahování souborů z neznámých zdrojů. Aplikace se totiž nachází mimo obchod s hrami. Když upravíme nastavení telefonu, aplikace se stáhne a nainstaluje bez našeho zásahu. Po chvíli bude 22bet casino na našem telefonu připraveno k provozu. Stačí se přihlásit pomocí údajů našeho účtu.

Uživatelé systému Android nejsou jediní, kdo si může užívat neomezené hraní mimo domov. Zákazníci 22bet, kteří používají iOS, si mohou také nainstalovat herní aplikaci. Uživatelé iPhonu mohou v mobilní aplikaci využívat stejné množství funkcí jako majitelé systému Android. Před stažením aplikace 22bet pro iOS však nesmíme zapomenout změnit nastavení v App Store. Vzhledem k tomu, že operátor má licenci na Kypru, aplikace vyžaduje, abychom přepnuli některá nastavení. Jako uživatelé iOS bychom měli v App Store změnit zemi původu na Kypr. V opačném případě systém stažení aplikace 22bet odmítne. Podívejme se tedy, jak vypadá mobilní verze 22bet.

Stojí za zmínku, že provozovatel 22bet dosud nevytvořil mnoho mobilních aplikací. Dříve bylo možné hrát mimo domov pouze přihlášením přímo z prohlížeče v telefonu. Mobilní verze webu má také některé výhody. Je rychlá a její grafický design je dokonale přizpůsoben pro zobrazení na mobilních telefonech. Nejdůležitější výhodou hraní na mobilních webových stránkách je navíc to, že do svého zařízení nemusíte stahovat žádné další soubory. Pokud chceme hru spustit prostřednictvím mobilního zařízení, stačí se přihlásit pomocí dříve registrovaného účtu. V pravém horním rohu stránky najdete dvě tlačítka. Jeden slouží k registraci a druhý k přihlášení. Když klikneme na tři pruhy v pravém horním rohu, otevře se rozbalovací nabídka. Zobrazí se nám několik možností, ze kterých si můžeme vybrat. Odtud můžeme přejít do různých sekcí kasina. Například na hry nebo sázení.


Relevantní zprávy