Intro

22bet Finsko

Bookmakerské sázky si nejčastěji vybírají lidé, kteří od sportu očekávají něco víc – možnost dodatečného zisku. Z čeho pramení úspěch sázkových kanceláří? Zkontroloval jsem to a v této recenzi uvádím informace o 22bet Finland. Najdete v něm informace o nabídce, zákaznickém servisu nebo aktuálních bonusech.

Otevření účtu 22bet Finland, ověření totožnosti

Začněme zhodnocením postupu otevření účtu – zde není žádným překvapením, že 22bet Finland patří mezi nejlepší mezinárodní sázkové kanceláře. Vyplnění formuláře a ověření KYC (Know Your Customer), což je postup, který zahrnuje potvrzení totožnosti hráče, např. zasláním platného pasu, řidičského průkazu nebo občanského průkazu, trvalo jen několik minut

22bet Finsko zákaznická podpora

Co se týče oddělení podpory sázkové kanceláře 22bet Finland – jsem velmi ohromen. Kontaktování je rychlé, pohodlné a bez jakýchkoli potíží. Tento provozovatel sázkových kanceláří nabízí svým zákazníkům oddělení podpory prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonického kontaktu. Společnost 22bet Finland se bezpochyby zavázala k transparentnosti vůči svým zákazníkům.

PS oddělení podpory je příjemné – měl jsem problém s registrací, ukázalo se, že jsem se snažil ověřit na základě prošlého řidičského průkazu, nebyl jsem si toho vědom. Odpověď jsem dostal za méně než 5 minut, přestože chyba byla na mé straně, dostal jsem komplexní pomoc s další registrací, nakonec jsem se na 22bet Finland zaregistroval pomocí svého současného pasu.

22bet Finskozpůsoby vkladu a výběru, podporované měny

22betFinsko se v žebříčku opět řadí velmi vysoko – obrovské množství možností vkladu pomocí mezinárodních makléřů, a co víc – můžete vkládat i pomocí kryptoměn, jako je bitcoin.

U sázkové kanceláře 22bet Finland jsou podporovány téměř všechny měny, samozřejmě včetně eura, amerického dolaru, libry, ale také méně obvyklých měn, jako je česká koruna. Pokud by se však vyskytl problém s vkladem v určité měně, můžete použít platby kartou s automatickou konverzí měny. 22bet Finland kromě platebních karet přijímá i mobilní platby, online operátory jako Neteller nebo Skrill. Kromě toho mohou zákazníci 22bet Finland používat předplacené karty (paysafecard) nebo standardní online bankovnictví.

22bet Finsko speciální nabídky

Většina sázkových kanceláří, včetně 22bet Finsko pro své zákazníky připravila propagační nabídky, jejichž cílem je povzbudit je k využití nabídky. Není na tom nic divného, protože konkurence na trhu sportovního sázení je obrovská, nicméně s klidným svědomím mohu říci, že 22bet Finland by se obešel i bez speciálních nabídek – způsob, jakým podniká a jak se chová k zákazníkům, stačí k tomu, abychom 22bet Finland hodnotili velmi pozitivně. Počáteční bonus u této sázkové kanceláře činí 122 % z prvního vkladu. To je více než průměrná výše bonusu, limit je až 122 eur (nebo převodní kurz v místní měně).

A konečně, dobrá informace pro ty, kteří po výběru sázkové kanceláře raději zůstávají déle, 22bet Finland překvapuje své hráče cyklickými akcemi, například – vklady provedené v pátek se mohou kvalifikovat na propagační akce.


Relevantní zprávy