Intro

22bet bonus

22bet_bonus

Využití uvítacího bonusu u 22bet nám pomůže dostat se do hry s důvěrou. S některými uvítacími bonusy můžete svůj vklad dokonce zdvojnásobit. Tímto způsobem se i naše případná ztráta bude zdát mnohem méně závažná. Níže si projdeme nejdůležitější informace o bonusech a zaměříme se na to, jaké podmínky je třeba splnit, abyste měli po registraci účtu nárok na uvítací bonusy. Uvítací bonus pro sportovní a esportovní kategorie, který nabízí provozovatel 22bet, spočívá v udělení dalších 100 % z částky prvního vkladu. Abychom se kvalifikovali pro tuto akci, měli bychom na ověřený účet vložit částku ne nižší než 1 euro. Mějte také na paměti, že částka, která se při připsání uvítacího bonusu zdvojnásobí, nesmí překročit 122 €. Nejlepším řešením je v tomto případě vložit celou částku, tj. 122 EUR. Poté můžete požádat svého poskytovatele 22bet o maximální uvítací bonus, díky kterému získáte celkem 244 €.

Nabídka zdvojnásobení prvního vkladu jako uvítacího bonusu je u sázkových kanceláří a online kasin běžnou praxí. Nicméně i v tomto případě se 22bet od ostatních odlišuje. Provozovatel totiž zdvojnásobuje vklad i při vkladu minimální částky. Na rozdíl od jiných kasin 22bet neuplatňuje nižší limit vkladu. Jsme přesvědčeni, že bonusy a pravidelné propagační akce u společnosti 22bet se vyznačují férovými podmínkami. Poskytovatel nepoužívá žádné háčky ani pasti pro spotřebitele. Získaný bonus můžeme přidělit na libovolné hry a zvýšit tak své šance na úspěch. 22bet má pro své výherní automaty ještě zajímavější propagační akce. Pokud jsme již využili uvítací bonus, můžeme ještě získat propagační bonusy kasina. Další vklad 50 €, který provedeme na kasinové hry, bude navýšen o 22 %. Poskytovatel služby 22 bet navíc přidá na náš účet 22 bezplatných roztočení. Tuto příležitost se opravdu vyplatí využít!

I když použijeme uvítací bonusy a nejběžnější propagační akce, 22bet stále překvapuje své pravidelné zákazníky. Stojí za to sledovat, protože na stránkách často probíhají propagační akce na akumulátorové sázky. Za zmínku také stojí, že u 22bet nemusíme zadávat žádné promo kódy. Bonusy aktivujeme ručně, když provedeme vklad do hry. Když například vložíme první vklad ve výši 122 € a chceme využít nabídky zdvojnásobení vkladu, musíme zaškrtnout políčko „účastnit se bonusové nabídky“. Pro některé uživatele to může být zpočátku trochu matoucí, protože jiní operátoři používají klasické bonusové kódy. Celkově však můžeme uznat, že majitel společnosti 22bet se k zákazníkům chová jednoduše. Nemusíme si dělat starosti se složitými kódy. Stačí, když vyjádříme své přání zúčastnit se propagace. A nakonec nezapomeňte, že většinu bonusů, které jsou k dispozici na 22bet, je třeba vyplatit nejpozději do 7 dnů.


Relevantní zprávy