Intro

22BET Kolumbie

22BET Kolumbie je jednou z nejznámějších sázkových společností, která působí po celém světě – včetně Kolumbie. Má tato značka licenci pro provoz v naší zemi? Čím se tato sázková kancelář liší od ostatních? Odpovědi na tyto a další otázky najdete v následující recenzi!

22BET Kolumbie – je to legální?

22BET je značka, která vznikla již v roce 2007 z iniciativy Betb2b.com, která byla spolu s 1XBET jednou z nejznámějších sázkových kanceláří v Rusku. Ta dokonce sponzorovala několik fotbalových klubů, včetně FC Chelsea a FC Liverpool. společnost 22BET Colombia byla založena v roce 2018 na základě provozní licence udělené sázkové kanceláři vládou Curaçaa (Curaçao eGaming č. 8048). Na jeho základě mohou hráči z Kolumbie podávat sportovní sázky nejen v kolumbijských pesos, ale také v dolarech a eurech. Kromě toho tato sázková kancelář nabízí novým hráčům z Kolumbie uvítací bonus, o kterém vám povíme níže.

22BET Kolumbie uvítací bonus

Noví uživatelé 22BET Kolumbie mohou po registraci na webových stránkách sázkové kanceláře počítat s uvítacím bonusem. Podle ujištění sázkové kanceláře na jejích oficiálních stránkách může tento bonus činit až 420 000 kolumbijských pesos. Chcete-li ji získat, stačí se zaregistrovat na webových stránkách sázkové kanceláře. Stačí, aby vám bylo alespoň 18 let a měli jste platné telefonní číslo a e-mailovou adresu. Sázková kancelář omezila formality na minimum a nevyžaduje po uživatelích ověřování jejich dokladů totožnosti. Díky této službě mohou uživatelé sázet zcela anonymně. To však není vše – pro hráče je připraveno mnoho dalších akcí – např. páteční bonus na dobití, bonusy za prohrané sázky a mnoho dalších.

22BET Kolumbie – přehledné a jasné webové stránky

Sázení nebylo nikdy jednodušší! Webové stránky 22 BET Kolumbie byly navrženy s ohledem na všechny uživatele, takže jsou přehledné a snadno ovladatelné. Přestože chyby v překladu byly donedávna jednou z nejčastějších stížností na tuto stránku, je třeba poznamenat, že se často objevují i na webových stránkách jiných sázkových kanceláří, které působí v tak velkém, globálním měřítku jako 22BET Colombia. Je však třeba poznamenat, že s každou novou verzí webu se je jeho moderátor snaží účinně eliminovat.

22BET Kolumbie – přístup k sázkám a hrám z celého světa

To je rozhodně největší výhoda 22BET Kolumbie. Tato sázková kancelář nabízí široký přístup ke hrám a sázkám nejen z Kolumbie, ale z celého světa. Po registraci mohou hráči získat přístup k online kasinu a pokerovým hrám. Většina sázek podaných u 22BET Colombia však připadá na sportovní zápasy – podle sázkové kanceláře je až 95 % z nich na fotbal.

22BET Kolumbie – flexibilní sázkové limity a rychlé výplaty

Další výhodou 22BET Colombia je výše sázek, která je flexibilní. Její výše se liší v závislosti na vybraném sportu nebo lize. Minimální sázky jsou nízké, např. na mistrovství Evropy UEFA je minimální sázka pouhých 800 pesos. Za zmínku však stojí, že u většiny her nejsou stanoveny žádné maximální limity sázek, takže hráči mohou vsadit libovolnou částku. Velkou svobodu poskytuje 22Bet Colombia svým hráčům také v oblasti výplat. Vydělané peníze si můžete kdykoli vybrat – jak převodem na účet, tak například ve formě kryptoměn. Díky tomu je tato sázková kancelář v mnoha ohledech bezkonkurenční.


Relevantní zprávy