Rabona

Rabona_logo
Bonus

100 €

Sázková kancelář Rabona je na trhu od roku 2019 a připojila se ke skupině hazardních společností TranelloGroup. Uživatelé mají k dispozici sázení na sporty i elektronické sporty. Tato sázková kancelář nám nabízí karetní hry, blackjack, ruletu, výherní automaty nebo další druhy zábavy od známých poskytovatelů na trhu. Po registraci na webových stránkách získáme jako hráči přístup ke svému osobnímu účtu. Výběr peněz bude umožněn po ověření našeho účtu. Za tímto účelem bude nutné zaslat na e-mailovou adresu dokumenty potvrzující naši totožnost, věk a místo bydliště. Hlavní webové stránky byly přeloženy do 11 různých jazyků včetně italštiny, francouzštiny a ruštiny. Hráčský účet je k dispozici v devíti různých měnách: rublech, dolarech, eurech a několika dalších.

Rabona-1 Během prvních dvanácti měsíců činnosti se sázkové kanceláři Rabona podařilo získat velkou základnu stálých uživatelů, kteří prakticky řečeno zanechávají pouze pozitivní komentáře. Veškeré existující spory jsou průběžně řešeny 24hodinovým oddělením služeb zákazníkům. Pro komunikaci můžeme použít telefon, chat nebo e-mailovou adresu.

Sázková kancelář Rabona nabízí novým hráčům velmi štědrý bonusový program a po registraci je k dispozici bonus až 15 000 rublů za první vklad. Pro pravidelné hráče je k dispozici také věrnostní program. Spolu s výhrou získá hráč nejen peníze, ale také sběratelské karty. Pokud se hráči podaří shromáždit sbírku různých fotbalistů, může získat finanční odměnu ve výši 12 tisíc rublů. Činnost sázkové kanceláře Rabon je založena na licenci číslo 8048/JAZ, kterou jí udělila vláda Curacaa a Antilfonu. Činnost této sázkové kanceláře je založena na softwaru známých poskytovatelů, jako jsou: 1x2gaming, Relax Gaming, ELK, Microgaming, Spinomenal a mnoho dalších.

Bonus 100 € – registraceBonus 100 € – registrace

💳 Platební metody u sázkové kanceláře Rabona

Sázková kancelář Rabona má ve své nabídce poměrně hodně různých platebních metod. Nejoblíbenější jsou vkladové karty MasterCard a Visa, předplacené karty Revolut a Neosurf nebo okamžité platby Trustly. Každá z těchto metod je zcela bezpečná. Je třeba poznamenat, že v budoucnu tato sázková kancelář určitě zvýší počet dostupných platebních možností.

💰 Bookmaker – akce a bonusy

Na začátku bychom měli zmínit velmi atraktivní uvítací bonus. Abyste ho mohli získat, musíte provést první z vkladů – maximální částka, od které je možné bonus získat, je 100 eur. Hráči mají na výběr bonusu sedm dní a maximální povolená částka pro hru s aktivním bonusem je 5 €. Další bonusy, které jsou k dispozici u sázkové kanceláře Rabona, zahrnují:

  • nabídky cashbacku,
  • víkendové bonusy za dobití,
  • bonus za první vklad (sportovní sázení – první z vkladů),
  • 50% týdenní bonus za dobití.

📱 Rabona – aplikace a mobilita

Rabona-2 Se sázkovou kanceláří Rabona můžeme bez problémů hrát na tabletech a chytrých telefonech s nainstalovaným systémem iOS/Android. Ke hře nepotřebujeme žádnou aplikaci, protože sázková kancelář má speciálně upravené mobilní webové stránky, které jsou určeny pro hraní na těchto zařízeních. Na mobilním zařízení si můžeme vyzkoušet více než 2000 různých her. Je třeba poznamenat, že vzhled webových stránek působí velmi pozitivním dojmem. Webové stránky vypadají velmi profesionálně, a to i díky svému barevnému schématu.

🎲 Rabona – typy dostupných her

Sázková kancelář Rabona nabízí mnoho různých her. Každý, i ten nejnáročnější uživatel, si najde něco vhodného pro sebe. Můžeme sázet na sportovní události (živé i předzápasové sázky na více než tucet různých sportovních disciplín). Kromě toho si u sázkové kanceláře Rabon můžete vsadit i na virtuální sporty, například na fotbal (včetně mistrovství světa), hokej, tenis, basketbal, dostihy a psí závody. Sázky na e-sporty neexistují.

🎰 Hrací automaty Rabona

za zmínku stojí také automatyRabona-3. Sázková kancelář Rabona má ve své nabídce hry jako Platooners Slot, Fortunium Slot, Robin of Sherwood Slot, Twister Slot a Asgard Slot. Pro uživatele, kteří nemají rádi automaty, nabízí tato sázková kancelář také stolní hry. Ruleta, blackjack, karetní hry (například poker včetně videopokeru) – tato nabídka je rozhodně pro náročné hráče. Co třeba živé kasino? V sázkové kanceláři Rabon najdete mnoho stolů pro živé hraní. Výběr her je široký, sázková kancelář se neustále vyvíjí a ve velkém zavádí zcela nové hry. Není divu, že si v tak rychlém tempu získává uznání stále většího počtu uživatelů.


rabona преглед rabona 审查 rabona recenze rabona gennemgå rabona recensie rabona review rabona ülevaade rabona arvostelu rabona revue rabona übersicht rabona αναθεώρηση rabona felülvizsgálja rabona recensione rabona 見直し rabona pārskats rabona peržiūrėti rabona recenzja rabona revisão rabona recenzie rabona recenzia rabona pregled rabona revisar rabona recension rabona обзор