Intro

22bet metody vkladu

22bet_deposit

Většina sázkařů a hráčů online kasin oceňuje velký počet metod vkladu a výběru, ze kterých si můžete vybrat. Někteří spotřebitelé ve skutečnosti důvěřují určitým metodám vkladu natolik, že používají pouze stránky, které jsou partnery jejich oblíbených společností. Z tohoto důvodu je třeba provozovatele bet22 pochválit. Protože majitel webu se ujistil, že hráči mají přístup k nejoblíbenějším platebním metodám. Kromě toho zde najdete i některé z niche možností vkladu, jako jsou kryptoměny. Platební metody zvolené společností 22bet jsou spolehlivé a rychlé. Najdete zde nejdůvěryhodnější a nejpoužívanější formy transakcí na světě. Uživatelé 22bet běžně používají tyto metody vkladu: Visa a Mastercard. Vyznačují se jednoduchostí a rychlými přenosy. Vklady prováděné prostřednictvím těchto operátorů jsou téměř okamžité. Většina vkladů na 22bet nevyžaduje další transakční poplatky. Pokud ano, jsou redukovány na velmi malé množství.

Další výhodou spojenou s platebními metodami na 22bet jsou možnosti vkladu a limity na webu. Možnosti vkladu na 22bet zahrnují jak tradiční banky, tak nebankovní elektronické peněženky, jako jsou PayPal, Skrill, Neteller, Paysafecard. Výše uvedené metody vám při žádosti o převod na účet téměř okamžitě poskytnou prostředky. Doba čekání někdy trvá doslova méně než 15 sekund. Přestože provozovatel 22bet výše uvedené platební metody nezpoplatňuje, mějte na paměti, že někteří bankovní operátoři si za mezinárodní převody účtují další transakční poplatky. Proto se může platba za převod lišit podle toho, kde se právě nacházíte. Při platbě přes Skrill přijímá provozovatel 22bet pouze vklady provedené prostřednictvím e-mailu, který jsme použili při registraci účtu. Ujistěte se prosím, že při používání služby Skrill používáte stejnou e-mailovou adresu, jakou jste si zaregistrovali u společnosti 22bet.

Nejdůležitějším krokem je však ujistit se, že váš účet byl aktivován. V opačném případě nebude možné vklad provést. Nezapomeňte uvést spolehlivé informace o místě bydliště a osobní údaje a následně je doložit doklady. Maximální limit vkladu na 22bet závisí především na nastavení banky nebo finanční instituce, ze které peníze vkládáte. Minimální výše vkladu se naopak pohybuje od jednoho do 10 eur v závislosti na zvoleném způsobu platby. Dobrou zprávou pro ty, kteří oceňují online peněženky, je, že 22bet přijímá vklady přes Neteller. Mějte také na paměti, že jste povinni vybrat své peníze stejným způsobem, jakým jste je vložili. To znamená, že pokud provedete vklad pomocí karty Visa a budete chtít vybrat peníze, 22bet vám je převede na kartu Visa. Nemůžeme například platit kartou Visa a následně vybírat na Netelleru nebo Skrillu.


Relevantní zprávy