Intro

Podpora 22bet

22bet_contact

Zákaznický servis společnosti 22bet získal mnoho pozitivních ohlasů. Jako uživatelé můžeme využít tři formy podpory, které operátor nabízí. Výměna e-mailů, telefonát nebo živý chat s konzultantem, který bude reagovat na naše požadavky. Za zmínku stojí, že podpora 22bet je k dispozici 24 hodin denně. Proto se můžete spolehnout, že vám pomohou vyřešit vaše problémy bez ohledu na to, v jakém čase se vyskytnou. Pokud chcete přejít do sekce kontaktů a zvolit preferovanou možnost kontaktu, stačí sjet dolů na konec stránky. Tam najdete text Kontaktujte náš tým podpory 24/7. Po kliknutí na něj nás webová stránka přesměruje na kontaktní formulář. Poté si budete moci vybrat možnost, kterou preferujete pro kontaktování podpory 22bet. Telefonický kontakt se zástupcem zákaznického servisu je zcela zdarma. Pokud nechcete mluvit se zástupcem podpory osobně, můžete mu vždy napsat prostřednictvím e-mailu nebo chatu.

Po výběru kontaktu prostřednictvím e-mailu web znovu vytvoří šablonu, kterou musíme vyplnit. Za tímto účelem bychom měli zadat své jméno, příjmení a e-mailovou adresu. Poté v poli určeném pro dotaz popíšeme problém, který se nám vyskytl. Po obdržení vaší zprávy si ji podpora 22bet přečte a odpoví vám zasláním vysvětlení přímo na vámi zadanou e-mailovou adresu. Pro potvrzení zprávy musíte kliknout na zelené tlačítko pod polem pro váš dotaz. Ve většině případů reaguje podpora 22bet do 24 hodin. Někdy může trvat déle, než obdržíte odpověď, protože záleží na tom, kolik nevyřízených žádostí je v systému. Pokud se nacházíte v době, kdy podobné žádosti odeslalo jen několik lidí, pravděpodobně dostanete odpověď na svou otázku ještě rychleji. Pokud však dáváte přednost přímému kontaktu se zástupcem zákaznického servisu 22bet, můžete využít naši bezplatnou infolinku. Telefonní číslo najdete v sekci kontakty.

Nejjednodušší a nejoblíbenější možností kontaktu pro zákazníky je však tzv. live chat. Tato funkce nám umožňuje spojit se přímo se zástupcem zákaznického servisu 22bet a vyměnit si s ním několik zpráv. Tímto způsobem si můžeme být jisti, že podpora 22bet vyřeší naše problémy v reálném čase. Pracovníci podpory jsou vstřícní a snaží se vyřešit pochybnosti zákazníků. Při procházení kategorií týkajících se zákaznické podpory vidíme, že rozvržení stránek je vypracováno na opravdu vysoké úrovni. Popis služeb je srozumitelný a snadno použitelný. Navigace mezi funkcemi operátora 22bet je intuitivní. Provozování portálu určitě zvládnou i lidé, kteří nemají žádné zkušenosti s provozováním podobných kasin nebo sázkových stránek. Pokud ne, mohou vždy použít dotaz na podporu 22bet.


Relevantní zprávy